Copyright 2018 - Regiotel Fiľakovo

O firme

. . .  projektujeme a realizujeme najmodernejšie optické siete . . .

Budujeme  a prevádzkujeme vysokorýchlostnú optickú sieť novej generácie.

Naše služby si zvolilo niekoľko tisíc bytových zákazníkov a celý rad významných podnikov. Stali sme sa stabilným a spoľahlivým partnerom malých i veľkých firiem.

Budujeme  a prevádzkujeme vysokorýchlostnú optickú sieť novej generácie.

Spokojnosť našich klientov nás posúva vpred a práve preto nepretržite pracujeme na rozširovaní dostupnosti optickej siete za cieľom priniesť najkvalitnejšie pripojenie do domácností a firiem.                                                                                      

Do dnešného dňa sme úspešne zrealizovali veľké množstvo projektov, vybudovali sme 100 km optickej siete v zemi, čo sa i v celoslovenskom poňatí považuje za mimoriadny výkon.

Naša optická sieť siaha od Lučenca cez Fiľakovo, Hajnáčku a Rimavskú Seč cez všetky obce až po Tornaľu, z čoho tvorí až 90% zemná optická sieť. Využívame absolútne najmodernejšie technológie a držíme krok s neustálymi technologickými inováciami. Naďalej tvoríme nové projekty, realizujeme naše vízie a spĺňame Vaše očakávania.                                                                              

Okrem využívania moderných technológií kladieme dôraz na profesionálny prístup k zákazníkom, našich zamestnancov preto pravidelne školíme. Profesionalita prístupu k zákazníkom pre nás znamená jasnú a priamu komunikáciu s klientom a to bez zmluvných trikov, dlhodobú dodatočnú starostlivosť o zákazníkove internetové pripojenie s rýchlym výjazdom v prípade akéhokoľvek problému.

Stali sme sa najuznávanejším poskytovateľom internetového pripojenia v regióne, čoho dôkazom je stále väčšie množstvo spokojných zákazníkov.

Ako prví sme priniesli optické pripojenie do obcí na juhu stredného Slovenska a do dnešného dňa sme jediný poskytovatelia optického internetu v obciach nášho regiónu.

 

 

Vyhovieme aj veľkým firmám

 

Sme správna voľba pre firmy, ktoré potrebujú zabezpečiť :

- vnútrofiremnú komunikáciu prostredníctvom  LAN (Local Area Network)

- vyžadujú mimoriadne stabilné a neobmedzené pripojenie k internetu

- flexibilný a individuálny prístup

- spoľahlivú technickú podporu

 

Sme schopní vyhovieť Vašim požiadavkám aj v budovaní vnútrofiremnej LAN siete, zabezpečíme Vám nie len internetové pripojenie ale aj doposiaľ najmodernejší spôsob telefonovania. Samozrejmosťou sú aj služby Serverhousing a Serverhosting. Na náš profesionálny tím sa môžete bez váhania obrátiť s každou Vašou požiadavkou.

                   VNÚTROFIREMNÁ KOMUNIKÁCIA

Vytvárame komplexné riešenie pre pokrytie telekomunikačných potrieb firiem. Používaním najmodernejších technológií sa nám otvára možnosť spĺňať aj náročné a často sa meniace požiadavky firiem.  Dokážeme prispôsobovať naše služby vašim potrebám.

Nami realizované komunikačné siete spĺňajú prísne súčasné požiadavky kladené najmä na rýchlosť, bezpečnosť a kvalitu prenášaných informácií.

 

 

FIREMNÉ VOLANIA

VOICE OVER IP

VoIP je skrátený názov pre telefonovanie cez IP, teda cez internetový protokol. Telefonovanie cez IP je najmodernejšou formou prenosu telefónnych hovorov a postupne nahrádza všetky staršie riešenia, v blízkej budúcnosti bude najrozšírenejším spôsobom telefonovania.

Pre firmy je VoIP nepochybne dobrou voľbou, ktorá znižuje výdavky na telefónnu komunikáciu v značnej miere. V našej sieti si všetci naši zákazníci volajú navzájom zadarmo a hovory mimo vlastnej siete sú výrazne lacnejšie ako pri štandardných spôsoboch telefonovania.

Doteraz používané telefónne čísla si môžete preniesť a používať ich naďalej bez zmeneného tvaru. Máte možnosť si vybrať tiež telefónne čísla z ponuky ľahko zapamätateľných strieborných a zlatých čísiel. Nemusíte sa obávať zlej kvality zvuku, naša sieť podporuje prenos hlasu vo vysokej kvalite – HD Voice, vďaka čomu budete počuť vašich kolegov a obchodných partnerov oveľa zreteľnejšie.

                    SERVERHOSTING a SERVERHOUSING

Máte dôležité dáta o ktoré nechcete prísť ? Vyhraďte si miesto na serveri, kam tieto dáta zálohujete a pravidelne aktualizujte cez internet. Je to spoľahlivejší a bezpečnejší spôsob, než mať dáta zálohované na rovnakom mieste s pôvodnými zdrojmi, či už na DVD alebo dokonca na rovnakom počítači (riziko požiaru, krádeže, mechanického poškodenia, … ).

                   Digitálna televízia - IPTV

Jednou z našich najobľúbenejších služieb nielen v domácnostiach ale i v Hotelových zariadeniach  či recepciách je Digitálna televízia – IPTV.  Zapojením našej televízie vo svojom ubytovacom zariadení poskytnete svojim klientom Digitálnu obrazovú kvalitu s ponukou HD kanálov a množstvom pohodlných funkcií, ako sú napríklad nahrávanie tv programov.

f t g m